VİDEO- Çok sert Demirtaş Tepkisi: Dansöz gibisin! – HABER BİZDEN

VİDEO- Çok sert Demirtaş Tepkisi: Dansöz gibisin!

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, geçtiğimiz günlerde Oğuzhan Uğur’un YouTube kanalına konuk oldu. Burada kendisine sorulan “Demirtaş serbest bırakılsın dediniz. Sizce bu tutum Memleket Partisi’nin içerisindeki Memleket kelimesine yakışıyor mu?” sorusuna İnce “Serbest bırakılsın diye bana bir cümlemi getir, burada siyaseti bırakıyorum söz” yanıtını verdi. İnce daha sonra önündeki boş bir kağıda “Siyaseti bırakıyorum” yazarak sözünü yineledi.

Ancak İnce’nin yalanı açığa çıktı. Geçtiğimiz yıllardaki konuşmasında İnce, tutuklu bulunan HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş için şu sözleri söylemişti:

“‘Selahattin Demirtaş’a gitme’ dediler. Yok kardeşim dedim. Gideceğim. Hatta dedim, serbest kalsın. Propaganda yapsın. Bizim gibi nasıl yapıyorsak o da yapsın”

MERDAN YANARDAĞ: ŞARK DANSÖZÜ GİBİSİN

Muharrem İnce’nin yalanın ortaya çıktığını belirten Gazeteci Merdan Yanardağ, “Muharrem sen bir şark dansözü gibisin. Senin gibi kıvırmıyoruz biz. Ettiğin lafı nasıl inkar ediyorsun?” diye konuştu.İşte Muharrem İnce’nin ‘söylemedim’ dediği o sözler:

İşte Muharrem İnce’nin ‘söylemedim’ dediği o sözler:

%d blogcu bunu beğendi: