Süleyman Soylu paylaştı, gelen yorum şoke etti!

Süleyman Soylu paylaştı, gelen yorum şoke etti!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Hatay’da bir dizi açılış törenlerine katıldı. Söz konu törenlerle ilgili sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşımı yapan Soylu’ya, bir takipçisinden gelen yorum şaşkınlık yarattı.

Erdoğan’la birlikte Hatay Stadı, BOTAŞ Ertuğrul Gazi Yüzer Depolama ve Gazlaştırma Tesisi Hizmete Alımı, MOBSAN Sanayi Sitesi ve yapımı tamamlanan diğer projelerin açılış törenine katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşıp, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın riyasetinde, Bakanlarımız ile birlikte Hatay’da açılışını gerçekleştirdiğimiz yatırım ve hizmetler, hemşehrilerimize ve Hatay’ımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Soylu’nun takipçilerinden Kaan Mirzaoğlu, “Gerçek Reis sevdalılarını görelim” başlığıyla yaptığı paylaşımda, “Reis’in evine gelmesini ister misin? Çekilişe katılmak için; 1- Kredi kartının ön tarafındaki 16 haneli kod. 2- Kartın son kullanma tarihi 3- Kartın arkasındaki sihirli RTE kodu” diye yazdı.

Süleyman Soylu’nun paylaştığı fotoğraflar ve Tweet’i şöyle:

Bir Cevap Yazın