Sedat Peker’e Takipçisinden dikkat çeken Twitter uyarısı! – HABER BİZDEN

Sedat Peker’e Takipçisinden dikkat çeken Twitter uyarısı!

Türkiye son bir aydır suç örgütü lideri olduğu belirtilen Sedat Peker’in iddilaranı konuşuyor. Peker bu iddialarını Youtube ve sosyal medya üzerinden paylaşarak dile getiriyor.

Ancak iktidarı ve ona yakın isimleri uyaran Sedat Peker bu kez uyarılan isim oldu. Peker’e bir takipçisi Twitter’de “tema rengi” uyarısı yaptı. Takipçisi Peker’e otomatik olarak gün saatine göre değişen koyu renk ve açık renk tema saatini değiştirmesini söyledi. Takipçisi Peker’e, temayı değiştirmemesi halinde tweeti paylaştığında bulunduğu yerin saatinden nerede olabileceği bulanacağı uyarısını yaptı.

O takipçi paylaşımında, “Reis tweetlerini hikayenden paylaşıyosun, bu tweet beyaz, diğerleri koyu tonda. Bu, Twitter’ında oto. tema değiştirme açık demektir ve Twitter temanı saate göre değiştirir. Hikayendeki tweetlerin arka fonlarına göre bulunduğun yerde saat kaç olduğunu anlayıp yerini bulabilirler” diye yazdı.

Devamında da “Reis yani demek istediğim bulunduğun yerde geceyse ekranını koyu, gündüzse ekranını beyaz gösterir Twitter. Koyu aralığı gece 12-7 arasıydı diye hatırlıyorum. Otomatik tema değiştirme kısmını kapatırsan yani ya hep beyaz ya hep siyah kullanırsan daha iyi olur diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşımlar:

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: