Sedat Peker’den Süleyman Soylu Tepkisine sert yanıt – HABER BİZDEN

Sedat Peker’den Süleyman Soylu Tepkisine sert yanıt

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine yönelik gelen “Terörle mücadele kahramanı bakana ‘süslü sülü’ diyorsun” tepkilerine sert yanıt verdi. Peker, “Diyorsunuz ki süslü sülü şehit ailelerini ziyaret ediyor, karakoldaki askerleri ziyaret ediyor, ulan ALLAH’ın safları at arabası ile mi gidiyor oraya? Özel uçakla özel helikopterle gidiyor” ifadelerini kullandı.

Peker’in açıklamaları şöyle:

Utanmadan terörle mücadele kahramanı bakana “süslü sülü” diyorsun diye bana twit yazanlar siz gerçekten ya safsınız ya da malsınız. Terörle mücadelede kahramanlarımız şanlı askerlerimiz ve kahraman polislerimizdir!

Diyorsunuz ki süslü sülü şehit ailelerini ziyaret ediyor, karakoldaki askerleri ziyaret ediyor, ulan ALLAH’ın safları at arabası ile mi gidiyor oraya? Özel uçakla özel helikopterle gidiyor. Siz gerçekten ya safsınız ya malsınız.

Şehit olan polislerimiz, askerlerimiz Yüce Allah’ım onlardan razı olsun. Onlar şehit olacak, süslü sülü ülkeyi soyacak gerçekleri görmemek için kör olmak lazım. Vallahi siz ya safsınız ya malsınız.

Doğru soru şu olmalı. sezgin baran korkmaz’la ayın 4’ün de İçişleri Bakanlığı’nda görüştün mü? resul hor telefon açıp onu çağırdı mı? Ayın 5’in de bu adam yurt dışına neden kaçtı? (süslü sülü Yüce Divan’a gideceksin hiçbir şansın yok).

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: