Sedat Peker’den sonra kamera karşısına kim geçecek – HABER BİZDEN

Sedat Peker’den sonra kamera karşısına kim geçecek

Sedat Peker’in videolarının ardından SBK Holding’in sahibi Sezgin Baran Korkmaz’ın da “kamera önüne geçeceğim” mesajı verdiği iddia edildi. Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker’in 2 Mayıs 2021’de başladığı videolar Türkiye gündeminde geniş yer tutmaya devam ediyor. Toplam 9 video ile telefon görüşmesi kayıtları yayınlayan ve 100 milyonun üzerinde izlenen Peker’in iddiaları gündemdeki yerini koruyor.

OTEL İDDİALARI

Geçen pazar günü 9’uncu videosunu yayınlayan Peker’in, kara para aklama suçundan hakkında tutuklama kararı bulunan ve yurt dışına kaçan SBK Holding’in sahibi Sezgin Baran Korkmaz ve otelleriyle ile ilgili iddiaları büyük ses getirmişti. 

SES GETİRDİ

Peker, bir gecelik oda ücreti 100 bin TL’den fazla olan otelde, bazı hakim, savcı ve basın mensuplarının ücretsiz kaldığını anlatmıştı.

AKP’YE MESAJ

Odatv’de yer alan haber göre Peker’in iddialarının ardından bu kez de Korkmaz’ın kameralar karşısına geçeceği öne sürüldü.

Alınan bilgilere göre bazı AKP’lilerle ve Külliye’deki bazı isimlerle de ilişkileri olduğu iddia edilen Korkmaz’ın “Ben de tripot önüne geçeceğim” mesajı verdiği öğrenildi. 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: