Sedat Peker’den ilginç Doğu Perinçek paylaşımı: Amca sen nasıl bir şeysin? – HABER BİZDEN

Sedat Peker’den ilginç Doğu Perinçek paylaşımı: Amca sen nasıl bir şeysin?

perinçek

Sedat Peker, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Organize suç örgütü lideri suçlamasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Peker, Perinçek’e “amca” diye hitap ederek şunları söyledi:

“Doğu amca (perinçek) kendisine ülkücü katili dediğim için hakkımda suç duyurusunda bulunmuş. Doğu amca sen sadece ülkücü katili değilsin aynı zamanda diğer sol fraksiyonlara mensup birçok solcununda katilisin (Doğu amca sen nasıl bir şeysin). Vallahi sen türünün son örneğisin.”

Ardından bir paylaşım daha yapan Peker, “Doğu amca (perinçek) senin kutsal dinimiz ve peygamber efendimiz hakkındaki düşüncelerin daha önce yazdığın kitaplarda ve önsözünü yazdığın kitaplarda mevcut.

İki gün önce televizyonlarda Hz. Muhammed deyip övgüler diziyordun (sen kibar fakat rüzgar gülü gibi bir insansın).” diye yazdı.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: