Muğla Barosu seçimlerinde mevcut başkan Cumhur Uzun tekrar seçilirken, 7 oy pusulasında Sedat Peker’in adının yazıldığı görüldü.Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Muğla Baro’su seçimlerinde kendisine çıkan 7 oya ilişkin açıklama yaptı. 

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Peker, ”Muğla baro başkanlığı seçiminde benim ismimi yazarak oy kullanan 7 sayın avukatın önünde saygı ile eğiliyorum” ifadelerini kullandı.

Peker ayrıca ”Ülkemizde hukukun ne hale düştüğünü anlatmak için 7 tane atom bombası atsaydınız bu kadar etkili olmazdı” diye yazdı. 

Peker’in paylaşımları şöyle: 

”1-Muğla baro başkanlığı seçiminde benim ismimi yazarak oy kullanan 7 sayın avukatın önünde saygı ile eğiliyorum. Çünkü ben ZEKA’ya her zaman saygı duyarım. Ülkemizde hukukun ne hale düştüğünü anlatmak için 7 tane atom bombası atsaydınız bu kadar etkili olmazdı.

2-Sizin bu güzel ironinizin önünde şapka çıkarıyorum ve zekanıza saygı duyuyorum. Bu 7 avukat arkadaşın müsaadesi ile baro başkanı ünvanını da kullanmak istiyorum. BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANI REİS SEDAT PEKER (ironidir)”