Özgür Özel’den, Bahçeli’ye yanıt: Bahçeli’nin siyasette var olmak için…

Özgür Özel'den, Bahçeli'ye yanıt: Bahçeli’nin siyasette var olmak için...

 Özgür Özel’den, Bahçeli’ye yanıt: Bahçeli’nin siyasette var olmak için…

20.04.2020 - 22:34

Güncelleme : 20.04.2020 - 22:34

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin sözlerine ilişkin, “CHP’nin iktidara gelmek için ya da siyasette kalmak için bir virüse ihtiyacı yoktur. Ancak Devlet Bahçeli’nin Meclis’te olmak için de siyasette var olmak için de bir saraya ihtiyacı olduğu açıktır” dedi. Özel, Tarafsız Haber Ajansına konuştu. Özel, MHP lideri Bahçeli’nin açıklamalarına ilişkin şu değerlendirmeleri yaptı:

“Yüz yıllık CHP geleneğinde sis ve pusu yoktur. Ancak CHP’ye karşı yapılan pusu siyasetinin bugün en önemli destekçisi Devlet Bahçeli’dir. CHP’nin iktidara gelmek için ya da siyasette kalmak için bir virüse ihtiyacı yoktur. Ancak Devlet Bahçeli’nin Meclis’te olmak için de siyasette var olmak için de bir saraya ihtiyacı olduğu açıktır.

“SAYIN BAHÇELİ’NİN SALDIRGANLIĞI DA SÜREKLİ CHP’Yİ HEDEF ALMASININ DA SEBEBİ DE”

Yapılan bütün çalışmalar 31 Mart ve 23 Haziran’da Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Bahçeli ve tüm bakanların, bütün devlet imkanlarının seferber edildiği 31 Mart ve 23 Haziran’da milletin verdiği kararın bundan sonraki genel seçimlere de yansıyacağını herkes görüyor.

Belediye başkanlarımızın çalıştırılmayıp elinin kolunun bağlanmaya çalışılması ve onlara karşı bugün Devlet Bahçeli’nin kullandığı ifadeler paniğin ne boyutta olduğunu, korkunun ne boyutta olduğunu ve yaklaşmakta olan seçimlerdeki CHP’nin yerel seçim başarısını genelde de tekrar edeceğine ilişkin kaygının boyutlarını gösteriyor. Sayın Bahçeli’nin saldırganlığı da sürekli CHP’yi hedef almasının da sebebi de budur.” (Kaynak: Tarafsız Haber Ajansı)

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın