Nagehan Alçı, Eşi Rasim Ozan Kütahyalı’yı kınadı – HABER BİZDEN

Nagehan Alçı, Eşi Rasim Ozan Kütahyalı’yı kınadı

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla Habertürk’teki ‘Açık ve Net’ programına konuk olan eşi Nagehan Alçı’ya ültimatom verdi. Progrlakin katılan hukukçu Ümit Kocasakal ile Nagehan Alçı arasında yaşanan gerginlik sonrası paylaşımlar yapan Kütahyalı, şu ifadeleri kullandı:

”Nagehan’cım lütfen benim hatırım için hoşgörülü ol. Şu an bizim emrimizde olan, bize hizmet eden, muhalefeti bölen, bizim kontenjanımızla muhalif rolü oynayan bu arkadaş gibiler rejim için çok mühim. CHP’ye zarar verip, bize faydalı olan bu tip gibilere ihtiyacımız var.”Program sırasında ültimatomlarını sürdüren Kütahyalı, ”Nagehan’cım beni dinlemedin ve beni kırdın.

Ekranda sahte Atatürkçülük şovu yapıp sonra Adnan Oktar’ın, PKK’lıların ve FETÖ’cülerin avukatlığını yaparak milyon dolarları indiren bu tipler bize faydalı. Kabaca ifade edeyim: Bunlar bizim köpeğimiz. Onlar bize lazım, hoşgörülü ol” diye yazdı.

ALÇI KINADI: ÇİRKİN İFADELER…

Kütahyalı’nın paylaşımların eşi Nagehan Alçı’dan sert tepki geldi. Kütahyalı’nın ifadelerini ‘çirkin’ olarak niteleyen Alçı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:“

Rasim Ozan’ın çirkin ifadelerini kınıyorum, paylaştığı mesajın içeriğini de dilini de çok yanlış buluyor ve içinde ismimin geçmesinden üzüntü duyuyorum…” diye ifade etti.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: