Metiner AKP’yi uyardı: Böyle geldi ama böyle gitmez – haberbizden

Metiner AKP’yi uyardı: Böyle geldi ama böyle gitmez

Eski AKP milletvekili ve Yeni Şafak gazetesi yazarı Mehmet Metiner sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yeni bir yol haritası gerektiğini altını çizerek, “Buraya kadar böyle geldi ama bundan sonra böyle gitmez” dedi.

Eski AKP milletvekili ve Yeni Şafak gazetesi yazarı Mehmet Metiner’den sosyal medya hesabından “çarpıcı” açıklamalar yaptı. AKP’ye yeni yol haritası gerektiğini ve milletin istediği insanlarla siyaset yapılması gerektiğini belirten Metiner, “Buraya kadar böyle geldi ama bundan sonra böyle gitmez. Her daim milletle beraber olmalı ve dahi milletin hadimi olmalı. Milletin talepleri doğrultusunda ve milletin istediği kişilerle yol yürümeli. Gayrısı millete rağmen siyaset olur ki akıbeti hüsran olur, biline!” ifadelerini kullandı.

“MİLLETİN İSTEDİĞİ KİŞİLERLE YOL YÜRÜMELİ”

Metiner’in sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle:

  • “Buraya kadar böyle geldi ama bundan sonra böyle gitmez. Millet adına siyaset yapanlar iki şeye dikkat etmeli:
  • Her daim milletle beraber olmalı ve dahi milletin hadimi olmalı.
  • Milletin talepleri doğrultusunda ve milletin istediği kişilerle yol yürümeli.
  • Gayrısı millete rağmen siyaset olur ki akıbeti hüsran olur, biline! CHP halka rağmen halk için siyaset yaptığı için kaybetti. Millete efendilik tasladığı için gömüldüğü sandıktan bir daha çıkamadı. Milletle istişarenin yolu objektif anketlerden geçer. Soralım millete: Ne istiyor ve kimleri istiyor? Yeni yol haritası gerekli.”

Bir Cevap Yazın