Koronavirüs aşısı için Tarih verildi

Koronavirüs aşısı için Tarih verildi

 Koronavirüs aşısı için Tarih verildi

19.04.2020 - 20:07

Güncelleme : 19.04.2020 - 20:07

Gates, koronavirüsle mücadeleye destek amacıyla düzenlenen bir etkinlikte açıklamalarda bulundu. Bill Gates, “Şu anda desteklediğimiz çok sayıda aşı adayı var. Gelecek yılın sonunda bir tanesinin başarılı olacağı konusunda iyimserim.

Bunun dünyadaki herkese ulaştığından emin olmalıyız” diyerek, bulunan aşının sadece ABD’dekileri değil tüm dünyadaki herkesi koruyacağını belirtti.

Bazı kesimlerce “Virüsü çıkarmakla suçlanan Bill Gates’in her fırsatta Koronavirüs ve özellikle ‘AŞI’ ile ilgili  açıklamalar yapması kamuoyunda onunla ilgili soruların artmasına yol açıyor.

Bill Gates 2015 yılında bir programda yaptığı açıklamada önümüzdeki yıllarda milyonları öldürecek virüslerin ortaya çıkacağı kehanetinde(!) bulunmuştu. Wuhan’da başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan kovid 19 virüsünden sonra dikkatlerin yöneldiği Bill Gates bu yöndeki açıklamalarına devam ettiği gibi yakın zamanda “koltuk altına çip taktırdığını” ilan ederek virüslerden korunmanın yolu olarak insanlığı çip takmaya teşvik etmişti,

“Gates- Melinda Vakfı” 2018 yılında yapmış olduğu ID 2020 dijital kimlik projesi çalışmasını basına tanıtmış ve dijital çağın gelmekte olduğunu söyleyarek herkesin dijital kimlik (ÇİP) takacağını belirtmişti.

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın