Kanal D’de Buket Aydın’ın yerine gelecek isim belli oldu

Kanal D’de Buket Aydın’ın yerine gelecek isim belli oldu

 Kanal D’de Buket Aydın’ın yerine gelecek isim belli oldu

09.05.2020 - 21:09

Güncelleme : 09.05.2020 - 21:09

Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğundan istifa eden Buket Aydın’ın yerine Deniz Bayramoğlu’nun atandığı iddia edildi. Kanal D Ana Haber Bülteni sunucusu Buket Aydın, istifa ettiğini açıkladı. İstifa eden Aydın’ın yerine yeni ekran yüzü olarak Deniz Bayramoğlu’nun atandığı iddia edildi. İstifa kararını sosyal medya hesabından duyuran Aydın, “16 yıldan beri size haber verme görevimi layığıyla yerine getirebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktayım.

Bu yaklaşımın tezahürü olarak son 2 yıldır Demirören Medya Grubu bünyesinde üstlendiğim ağır sorumluluğumu gereği gibi ifa etmek için yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda. Durup dinlenip, yeni bir yola yenilenmiş enerjimle çıkabilmek adına üstlendiğim görevlerimden istifa ederek ayrılıyorum” ifadelerini kullandı.

Aydın’ın yerine Deniz Bayramoğlu atandı

Demirören Medya Grubu çalışanlarına şu mesajın gönderildiği iddia edildi: “Kanal D Ana Haber Bülteni Spikeri ve Kanal D Haber Başkanı Sn. Buket Aydın ile Kurumumuzun yolları bugün (09.05.2020) itibari ile ayrılmıştır. 11.05.2020 tarihi itibari ile Kanal D Ana Haber ekran yüzü olarak Sn. Deniz Bayramoğlu atanmıştır. Sn. Buket Aydın’a görev yaptığı dönem süresince kurumumuza vermiş olduğu emek ve sağlamış olduğu katkılardan dolayı teşekkürlerimizi iletir, Sn. Deniz Bayramoğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz.”

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın