Gözaltına alındıktan sonra video paylaşmayan Sedat Peker’le ilgili büyük şüphe – HABER BİZDEN

Gözaltına alındıktan sonra video paylaşmayan Sedat Peker’le ilgili büyük şüphe

Geçtiğimiz günlerde kaldığı yerden alındığı söylenen Sedat Peker’in 24 saatten fazla bir süre sonra ortaya çıkıp “iyiyim” mesajı paylaşması olay olmuştu. Ancak Peker’in o günden sonra hem yazım tarzı değişti hem de hiç video paylaşmadı.

13 Haziran’da yetkililer tarafından kaldığı yerden alınan Sedat Peker’in ailesi ve basın danışmanı Emre Olur, hayatından endişe ettiklerini ifade etmişti. 24 saat sonra ortaya çıkan Peker, 14 Haziran’da Joe Biden-Erdoğan görüşmesinden sonra video yayımlamama konusunda söz veremeyeceğini

Video paylaşımı yapmayacağını söyleyen Peker, “kızmayın aperitif paylaşımında bulunacağım, Instagram ve Twitter hesaplarımda olacak” açıklamasını yapmıştı.

Ancak Peker’in o günden beri hiçbir paylaşım yapmaması dikkat çekerken, başka bir detay daha dikkat çekti. Peker’in önceki paylaşımlarında yazım kurallarına uygun yazdığı, son paylaşımlarında ise “yapacam, edecem” şeklinde kelimeler kullandığı görüldü.

Peker’in gözaltına alınmadan önceki paylaşımlarında yazım kurallarına uyduğu görülüyor:

Peker’in gözaltı sonrası yaptığı paylaşımlarda yazım dilinin değiştiği ve yazım kurallarına uyulmadığı görülüyor:

Peker’in o günden beri herhangi bir paylaşım yapmaması ve yazım dilinin değişmesi ise paylaşımları yapanın bir başkası olduğu şüphelerini doğurdu.

Sedat Peker cephesinden konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: