Evinde silahlı saldırıya uğrayan CHP’li başkan ilk kez konuştu

Evinde silahlı saldırıya uğrayan CHP'li başkan ilk kez konuştu

 Evinde silahlı saldırıya uğrayan CHP’li başkan ilk kez konuştu

20.04.2020 - 12:42

Güncelleme : 20.04.2020 - 12:42

HABER BİZDEN – Evinde silahlı saldırıya uğrayan Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel, saldırganlardan birini teşhis ettiğini söyledi. İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Burdur Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ve eşi Fatma Şenel’e yönelik düzenlenen silahlı saldırı ile ilgili olarak 2 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.

SALDIRGANLARDAN BİRİNİ TEŞHİS ETTİ

Öte yandan Belediye Başkanı Mümtaz Şenel’in ameliyattan çıktığı ve saldırganlardan birini teşhis ettiği öğrenildi. Konuyla ilgili paylaşımlarda bulunan CHP 26. Dönem Milletvekili Gazeteci Barış Yarkadaş, “Sabah saatlerinde silahlı saldırıya uğrayan Burdur – Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ameliyattan çıktı. Eşi Fatma Şenel de serviste tedavi edildi. Şenel çiftinin durumu iyi. Polis iki saldırganı ise tespit etti ve gözaltına aldı. Şenel çiftine acil şifa diliyorum.

Belediye Başkanımız Mümtaz Şenel’le az önce konuştum. Sevgili @drmehmet_goker aracılığıyla yaptığımız görüşmede, hepinizin selamını ilettim. Başkan da herkese selam söyledi. Sağlığı ve morali yerinde. Şenel, saldırganlardan birini teşhis etmiş. Savcılık da izleri takip ediyor.” dedi. (Kaynak: KRT TV)

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın