Devlet Bahçeli’yi kızdıracak sözler.. Yardımcısı isyan bayrağını çekti

Devlet Bahçeli'yi kızdıracak sözler.. Yardımcısı isyan bayrağını çekti

 Devlet Bahçeli’yi kızdıracak sözler.. Yardımcısı isyan bayrağını çekti

11.04.2020 - 16:25

Güncelleme : 11.04.2020 - 16:25

MHP Genel Başkan Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu, sokağa çıkma yasağı kararını 22:00’de açıklayan hükümeti eleştirdi. Devlet Bahçeli’nin Vahapoğlu’na tepkisi merak konusu oldu. İçişleri Bakanlığı, 30 büyükşehir ve Zonguldak’ta sokağa çıkma yasağı ilan etti. Ancak kararın gece 22:00’de açıklanması vatandaşların sokaklara dökülmesine ve izdihamların oluşmasına neden oldu. Başta uzman doktorlar ve profesörler bu uygulama ile korona virüsün bulaşma hızının daha da hız kazandığını savunurken, MHP’den dikkat çeken bir çıkış geldi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Hidayet Vahapoğlu, kararın 22:00’de açıklanmasına tepki gösterdi. Kişisel Twitter hesabından paylaşımda bulunan Vahapoğlu, şu ifadeleri kullandı: “Kriz yönetimi özel bilgi ve birikim gerektirir. Ben yaptım oldu ile olmaz..”

ekran-alintisi-082.png

BAHÇELİ’NİN TAVRI MERAK KONUSU: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AKP’nin politikalarına koşulsuz şartsız destek veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, yardımcısı Hidayet Vahapoğlu’nun eleştirisine nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu.

ERKAN HABERAL DA ELEŞTİRMİŞTİ: MHP Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Erkan Haberal da hükümete eleştirilerde bulunmuştu.

Haberal, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yapmıştı: “Günlerdir gece gündüz demeden canlarını ortaya koyan sağlık çalışanlarının emeklerine yazık oldu. Hem de çok yazık oldu”

190802-594x641-001.jpg

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın