Cüneyt Özdemir: 10 Bin Dolar Alan Siyasetçiyi Öğrendim – HABER BİZDEN

Cüneyt Özdemir: 10 Bin Dolar Alan Siyasetçiyi Öğrendim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun TRT Haber canlı yayınında dile getirdiği “Sedat Peker’den ayda 10 bin dolar maaş alan siyasetçi var” açıklamasının yankıları devam ediyor. Soylu gündeme getirdiği iddiadaki siyasetçinin adını hâlâ söylemezken Cüneyt Özdemir YouTube kanalında çarpıcı bir açıklamada bulundu.

“BANA 10 BİN DOLAR ALAN İSMİ SÖYLEDİ”

Yayını sosyal medya platformu Twitter hesabından da paylaşan Özdemir, dikkat çeken ifadeler kullandı. “Bugün üst düzey bir siyasetçi off the record bu ismi bana söyledi” diyen Özdemir, devamında ise şu ifadeleri kullandı: “Henüz farklı kaynaklardan doğrulatamadım. Ancak çok sürpriz yok.”

“AK PARTİLİ OLMASA…”

Cüneyt Özdemir yayında yaptığı konuşmada, “Bu gidişat bana normal gelmiyor. 10 bin dolar alan siyasetçiyi ortaya atan Süleyman Soylu. Madem o ortaya attı. Süleyman Soylu açıklamalı. Neden açıklamıyor, benim aklıma tek bir şey geliyor herhalde AK Partili. AK Partili olmasa çoktan açıklar gibi ya da bir gazeteciye sızdırır. Akla gelen ilk şey bu” ifadelerini de kullandı.

OKLAR METİN KÜLÜNK’Ü GÖSTERİYOR

Süleyman Soylu’nun “Peker’den 10 bin dolar maaş alan siyasetçi var” iddiasının ardından oklar Metin Külünk’e çevrildi ancak kendisine konuyla ilgili soru soran gazetecilere hiçbir açıklama yapmadı. İddiayı gündeme getiren Soylu “İsmi savcılığa açıklayacağım” dedi fakat 12 gün geçmesine rağmen herhangi bir adım atılmadı. Sedat Peker ise Pazar günü yayınlayacağı videoda ismi açıklayacağını belirtti.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: