CHP’li Vekillerden Şemdinli’ye ziyaret – haberbizden

CHP’li Vekillerden Şemdinli’ye ziyaret

İstanbul ve Konya’dan Hakkari’nin Şemdinli ilçesine gelen CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, İstanbul Milletvekili Cihangir İslam, CHP Hakkari il başkanı Nazım Demir ve partililer tarafından Karşılandı.

CHP Şemdinli İlçe Başkanlığına geçen heyet, Şemdinli esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Heyet Daha sonra Şemdinli ilçe bağlı Aktütün ve Konur köyün ileri gelen Kanaat önderi ile bir araya gelerek çay içip sohbet etti.

Halkla iç içe olup sorunlarını dinlemeye geldiklerini belirten CHP Konya Milletvekili Abdüllatif  Şener, “Bölgedeki yurttaşlarımızın geleceğe daha umutla bakmasını sağlamakla yükümlüyüz. Bizim bu uğraşımızı gören yurttaşlarımız da bizimle yürümek istiyor. Halkla iç içe, onların sorunlarını dinleyen ve onlara sorunlarla başa çıkma konusunda yön gösteren kanaat önderlerimiz bizimle yürümek istedi. Genel Başkanımız da bundan mutluluk duyarak kendilerine rozetlerini taktı” dedi.

Kanaat önderi H. Cemil Sevmiş, H.Ömer Gündoğan ve H. Kerem Kılıç’ın rozetlerini CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener ve İstanbul Milletvekili Cihangir İslam taktı.

Bir Cevap Yazın