CHP’li Eski vekil hayatını kaybetti – HABER BİZDEN

CHP’li Eski vekil hayatını kaybetti

 CHP 25 ve 26’ncı dönem Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen hayatını bir süredir tedavi gördüğü Güven Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Pekşen için Twitter’dan baş sağlığı mesajı yayınladı: “25 ve 26. Dönem Trabzon milletvekilimiz, yol arkadaşımız Haluk Pekşen’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. Haluk Pekşen’e Allah’tan rahmet; ailesine, partililerimize ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. Başımız sağ olsun.”

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ise Pekşen’in vefatını şu sözlerle duyurdu: “25-26. Dönem CHP Trabzon Milletvekilimiz, değerli arkadaşımız Haluk Pekşen’in vefat haberi hepimizi derinden üzdü. Kendisine Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun.”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ise şu ifadeleri kullandı: “Yaşamını yitirdiğini büyük üzüntü ile öğrendiğim, 25. ve 26. Dönemde birlikte görev yaptığımız Trabzon Milletvekilimiz Haluk Pekşen’e Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.”

%d blogcu bunu beğendi: