CHP’li başkan koronavirüse yakalandı

Özgürbasın

 CHP’li başkan koronavirüse yakalandı

13.04.2020 - 13:15

Güncelleme : 13.04.2020 - 13:15

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Osmaneli ilçe başkanı İsmail Er’in koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve yardımcısı Cihan Şimşek’in de 14 günlük karantinaya alındığı açıklandı. CHP Osmaneli İlçe Başkanı İsmail Er sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz cuma akşamı yapılan test sonuçlarına göre koronavirüs Covid-19 test sonuçlarım pozitif çıkmıştır.

Hastanede yapılan muayeneler ve testlerde bir olumsuzluk yoktur. Çok şükür ayakta atlatacağım merak etmeyin. Güzel ve güneşli günlerde görüşmek üzere” ifadelerine yer verdi.

YARDIMCISI DA KARANTİNADA

Öte yandan Bilecik’e bağlı Osmaneli İlçe Başkan Yardımcısı Cihan Şimşek de 14 günlük karantinaya alındığını sosyal medya hesabından duyurarak, “Geçtiğimiz günlerde CHP İlçe Başkanımız İsmail Er’in koronavirüs Covid-19 test sonuçları pozitif çıkmıştı. Yapılan muayene ve testlerde olumsuz bir şeylerle karşılaşılmamış 14 gün karantinaya alınmıştı. İsmail Er başkana yakınlığımdan dolayı

Sağlık Bakanlığınca şahsıma sosyal mesafe ve 14 gün tecrit uygulaması yapılmıştır, tamamıyla önlem amaçlıdır. Korona virüsünün pozitif çıktığı iddiası asılsızdır. Aldığımız çok sayıda telefon ve mesaj nedeniyle, açıklama gereği duymuş bulunmaktayım. Sağlık durumum iyi olup, tedbir amaçlı evimde bulunmaktayım” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın