Beşiktaş locasına MHP milletvekili Baki Ersoy’dan yumruklu saldırı! – HABER BİZDEN

Beşiktaş locasına MHP milletvekili Baki Ersoy’dan yumruklu saldırı!

‘YUMRUK ATAN TARAF BİZ DEĞİLİZ’

İddiaların ardından İHA muhabirine açıklama yapan vekil Ersoy,  “Kimse Beşiktaş Spor Kulübü’nün locasını basmadı. Bu konuyla ilgili kamera kayıtları mevcuttur. Loca basan taraf biz değil, aksine onlardır. Çıkan arbedede kimin ne yaptığını görmedim ancak yumruk atan taraf biz değiliz” ifadelerini kullandı.

Kayseri-Beşiktaş maçının sonlarındaki gerginlik sonrası Cumhur İttifakı bir milletvekili ile kardeşinin Beşiktaşlı yöneticilerin locasını basıp küfür ettiği, yumruk attığı öne sürüldü. Saldırıyı yapan milletvekilinin MHP’li Baki Ersoy olduğu iddia edildi. Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Dalgakıran, Kayserispor cephesinden kendilerine saldırı olduğunu belirtti. Olayla ilgili Dalgakıran, 

”Burası Patagonya değil. Milletvekili ve kardeşi tarafından locamız basıldı ve iki arkadaşımız yumruklandı. Bu tür saldırılarda bulunanlar mutlaka cezalandırılmalı. Takipçisi olacağız.” ifadelerini kullandı. 

Dalgakıran sözlerini şöyle sürdürdü: “Milletvekili ve kardeşinden şikayetçi oluyoruz. Kamera kayıtlarını istedik. Ülkenin parlementosunda bu ülkenin insanlarını temsil eden insanlar loca basıp adam dövmeye kalkarsa, bu camia bunun hesabını sorar.” Saldırıyı yaptığı iddia edilen MHP’li Baki Ersoy maçtan sonra bir paylaşımda bulundu.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: