Bana Sen Serdar Ortaç’sın seni mahkemeye mi vereceğiz” dediler – HABER BİZDEN

Bana Sen Serdar Ortaç’sın seni mahkemeye mi vereceğiz” dediler

Şarkıcı Serdar Ortaç Posta gazetesinden Seçil Gür’e konuştu. Ortaç’ın borçları üzerine anlattığı bir olay ise dikkat çekti.Seçil Gür, Ortaç’a, “Gelelim neden bir türlü paranızı doğru yönetemediğinize” ifadeleriyle son dönemde ortaya acıkan borçlarını sordu. Ortaç, kredisini ödeyemediği bir devlet bankasının kendisine “Sen, Serdar Ortaç’sın, seni mahkemeye verir miyiz evlat…” dediğini anlattı.Türkiye’de milyonlarca borçlu varken devlet bankasının Ortaç’ın borcunu “Sen, Serdar Ortaç’sın” diyerek affetmesi ise tepki çekti.

Röportajda yer alan ilgili kısım şöyle:

-Gelelim neden bir türlü paranızı doğru yönetemediğinize… Valla en son aldığım krediyi ödeyemediğim için koskoca devlet bankası “Sen, Serdar Ortaç’sın, seni mahkemeye verir miyiz evlat…” diyerek borcumu sekiz ay erteledi. Ama özel banka olsa belki donumu alırdı.Şarkıcı Serdar Ortaç Posta gazetesinden Seçil Gür’e konuştu. Ortaç’ın borçları üzerine anlattığı bir olay ise dikkat çekti.

Seçil Gür, Ortaç’a, “Gelelim neden bir türlü paranızı doğru yönetemediğinize” ifadeleriyle son dönemde ortaya acıkan borçlarını sordu. Ortaç, kredisini ödeyemediği bir devlet bankasının kendisine “Sen, Serdar Ortaç’sın, seni mahkemeye verir miyiz evlat…” dediğini anlattı.

Türkiye’de milyonlarca borçlu varken devlet bankasının Ortaç’ın borcunu “Sen, Serdar Ortaç’sın” diyerek affetmesi ise tepki çekti.

Röportajda yer alan ilgili kısım şöyle:

-Gelelim neden bir türlü paranızı doğru yönetemediğinize…

Valla en son aldığım krediyi ödeyemediğim için koskoca devlet bankası “Sen, Serdar Ortaç’sın, seni mahkemeye verir miyiz evlat…” diyerek borcumu sekiz ay erteledi. Ama özel banka olsa belki donumu alırdı.

-Serdar Ortaç’ın borcunu erteletmek zorunda kalması kulağa tuhaf geliyor…

Zamanında çok yatırım yaptım. Oturduğum evin tüm sokağı, tüm mahalle benimdi. Eski Ali Sami Yen’in yanında 12 katlı plazam vardı. Babadan kalma fabrika… O hâlâ duruyor şükür. Diğer hepsi kötü alışkanlıklarımdan dolayı gitti. Ticari aklım yok benim. Ha şu an evim var, stüdyom var. Ama zamanında kazandıklarımı doğru değerlendiremedim maalesef, bu doğru.

Odatv.com

Bir Cevap Yazın

%d